Thajské restaurace

Adeta - Siam Orchid

Přijďte nás navštívit a ochutnat originální thajské speciality které pro Vás připravuje tým profesionálních kuchařů z Thajska. Věříme, že jídla z naší kuchyně Vám navodí příjemnou atmosféru Země úsměvů.Letní zahrádka, jídlo s sebou (takeaway).
Praha 1
www.siamorchid.cz

Cafe La Veranda - Restaurant and Bar

Luxusní restaurace. Kontinentální kuchyně s asijským vlivem.
Praha 1
www.laveranda.cz

Tiger Tiger

Speciality thajské kuchyně, připravované thajskými kuchaři. Kapacita restaurace 56 míst, kuřácká/nekuřácká část, plně klimatizováno. Letní zahrádka. Možnost takeaway a delivery servis. (jídlo s sebou a rozvážka) Thajské pivo. Rezervace.
Praha 2
www.tigertiger.cz

Bonaparte

Restaurace s mezinárodní kuchyní - specializace na thajská jídla, koktejlový bar, penzion - ubytování v apartmánech nebo 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Stylové prostředí pro pořádání oslav, svatebních hostin, firemních večírků.
Praha-východ
www.rest-bonaparte.cz

Club Restaurant Carioca

Speciality thajské, mezinárodní ale i domácí české kuchyně.
Praha 1

Delux

Thajská restaurace.
Praha 1

Lemon Leaf

Zajímavý výběr evropských pokrmů a pikantních specialit thajské kuchyně. Široká nabídka českých a zahraničních piv, moravských a importovaných vín, jak i míchaných nápojů.
Praha 2
www.lemonleaf.cz

Orange Moon

Thajská restaurace v Praze s širokou nabídkou autentických thajských, barmských a indických specialit, originálního thajského piva Singha, thajské whisky Mekhong a exotických orientálních koktejlů. Restaurace jsou na Praze 1 a Praze 3 v Paláci Flora.
Praha 1, Praha 3
www.orangemoon.cz

Siam - I - Sam

Speciality thajské kuchyně.
Praha 1
www.arzenal.cz